החזרות
המדיניות שלנו תקפה ל-30 יום. במידה ועברו 30 יום מאז הרכישה שלכם, לא נוכל למרבה הצער להציע לכם החזר כספי או החלפה של המוצר.
על מנת שתהיו זכאים להחזר, המוצר שלכם חייב להיות כזה שלא היה בשימוש ובאותו מצב בו היה כשקיבלתם אותו. על המוצר להיות ארוז גם במארז המקורי שלו.
ישנם מספר סוגים של סחורה שאינם ניתנים להחזרה. מוצרים מתכלים כגון מזון, פרחים, עיתונים או כתבי עת אינם ניתנים להחזרה. כמו כן אין אנו מקבלים מוצרים הנחשבים לאינטימיים או לסניטריים, חומרים מסוכנים או נוזלים מתלקחים או גזים מתלקחים.
פריטים נוספים שאינם ניתנים להחזרה:
כרטיסי מתנה (גיפט קארד)
מוצרי תוכנה הניתנים להורדה מהאינטרנט
מוצרים מסוימים המתקשרים לטיפול בריאותי ואישי
להשלמת החזרת המוצר שלכם, אנו דורשים לראות קבלה או הוכחה על הרכישה שלכם.
נא לא לשלוח את המוצר שרכשתם חזרה ליצרן.
ישנם מצבים מסוימים בהם נחזיר החזרים כספיים חלקיים בלבד (במידה וישים).
ספר עם סימנים ברורים של שימוש בו
כל פריט שאינו במצב המקורי שלו, כל מוצר פגום או מוצר שחסרים בו חלקים מסיבות שאינן טעות שלנו.
כל פריט המוחזר לאחר יותר מ-14 יום לאחר המשלוח שלו.
החזרים כספיים (במידה וישימים)
ברגע שהמוצר שהחזרתם מתקבל ונבדק, אנו נשלח לכם דואר אלקטרוני שיעדכן אתכם על כך שקיבלנו את הפריט המוחזר שלכם. כמו כן נודיע לכם לגבי אישור או דחייה של ההחזרה הכספי שלכם.
במידה ומאשרים לכם את ההחזר הכספי, ההחזר הכספי יעובד, וזיכוי יוחזר באופן אוטומטי לכרטיס האשראי שלכם או לאמצעי התשלום המקורי אתו ביצעתם את רכישת המוצר, תוך מספר ימים מסוים.
החזרים כספיים מאוחרים או חסרים (במידה וישים)
במידה וטרם קיבלתם החזר כספי, בדקו ראשית שוב את חשבון הבנק שלכם. לאחר מכן צרו קשר עם חברת כרטיסי האשראי שלכם, יתכן וייקח פרק זמן מה לפני שתראו את ההחזר הכספי באופן רשמי בחשבון שלכם.
השלב הבא הוא ליצור קשר הם הבנק שלכם. לעתים קרובות קיים זמן עיבוד מסוים לפני שניתן לראות את ההחזר הכספי.
במידה ונהגתם בהתאם לכל ההנחיות האלה ועדיין לא קיבלתם את ההחזר הכספי שלכם, אנא צרו איתנו קשר בכתובת masikskincare@gmail.com..
פריטי מכירה (במידה וישים)
החזר כספי ניתן לספק רק עבור פריטים במחיר רגיל, למרבה הצער על פריטי מכירה לא ניתן לקבל החזר כספי.
החלפת מוצרים (במידה וישים)
אנו מחליפים רק פריטים שאינם פגומים או שלא נגרם להם נזק. במידה ועליכם להחליף את המוצר בתמורת מוצר זהה, שלחו לנו דואר אלקטרוני בכתובת masikskincare@gmail.com. ושלחו את המוצר שלכם לכתובת: פארק תעשיה בני יהודה רמת הגולן, 1294400 בני יהודה, ישראל.
מתנות
במידה והמוצר סומן בתור מתנה בעת רכישתו ובמידה ונשלח אליכם ישירות, תקבלו זיכוי מתנה בסכום שווי המוצר שהחזרתם. ברגע שהמוצר שהחזרתם התקבל, שובר מתנה יישלח אליכם בדואר.
במידה והמוצר לא סומן כמתנה בעת רכישתו, או שמעניק המתנה ביקש לשלוח את המוצר אליו על מנת למסור לכם אותו בשלב מאוחר יותר, אנו נשלח החזר כספי למעניק המתנה והוא יאתר פרטים לגבי החזרת המוצר שלכם.
משלוח המוצר
להחזרת המוצר שלכם, עליכם לשלוח את המוצר שלכם בדואר לכתובת: נאות גולן רמת הגולן, 1294000 נאות גולן, ישראל.
האחריות על תשלום עבור עלויות המשלוח שלכם לשם החזרת המוצר שלכם תהיה עליכם. עלויות המשלוח לא יוחזרו לידיכם. במידה ואתם מקבלים החזר כספי, עלות משלוח החזרת המוצר תנוכה מההחזר הכספי שלכם.
בהתאם למקום המגורים שלכם, לזמן שעשוי לקחת עד שהמוצר שאתם רוצים להחליף יגיע אליכם, עשויים להשתנות.
במידה ואתם שולחים מוצר בשווי של יותר מ-75 דולר, עליכם לשקול לעשות שימוש בשירות משלוחים שניתן לעקוב אחריו או בביטוח על משלוח הרכישה. אין אנו ערבים לכך שנקבל לידנו את המוצר המוחזר שלכם.