קוסמטיקה טבעית

מסיק נטורל

מוצרים 100% טבעיים בעבודת יד

הסיפור שלנו

הכל התחיל ביציאה מחדר רופא העור, בידי מרשם לטיפול בפסוריאזיס, ו”חוץ מזה תנסה עלייך סבונים משמן זית…יש הרבה באזור שלך.”
מכאן, הדרך הייתה קצרה –  רוב הסבונים עשו עבודה טובה. אז החלטתי לעשות סבון – שגם יועיל, גם יהיה נעים ולא מייבש. לא חשבתי על מפעל – אבל אי אפשר היה לעצור את התלהבותי מהדבר הנהדר הזה – ייצור סבונים.
לימים, ביקרה אותי הגברת פאניה פייטלסון ז”ל, והכירה לי את “משחת פאניה”, עתיקת היומין – מאוד התלהבתי מהתוצאות, רק לא ידעתי שכדי לייצר משחה בארץ הקודש חייבים רישיון – משמע מפעל מאושר. סיימתי עם כל הבירוקרטיה ורק אז כשברשותי סבונים, החלטנו לבנות מפעל שמייצר הכול הכול מההתחלה. והכול הכול ברמת מזון – טבעי לגמרי. לצורך העניין גייסנו שני כימאים שמתמחים בשמנים, ובנינו קו מוצרים 100% טבעי עשיר בשמנים, דבש ושמנים אתריים ומעבר לכל – בריא.

15.0035.00

סבונים טבעיים- עודפי ייצור וחיסול

סבון טבעי מוצק ארז לבנדר 1 ב15 ש”ח, 3 יח’ ב40 ש”ח

15.0040.00

סבונים טבעיים- עודפי ייצור וחיסול

סבון מוצק פריחת הדובדבן 1 ב15 ש”ח 3 ב- 40 ש”ח

15.0040.00

100% טבעיים

אנחנו במפעל מייצרים איכות באהבה, תוך תשומת לב לכל מוצר ומוצר.

מוצרי מסיק מיוצרים משמנים טהורים המופקים בכבישה קרה ומשמנים אתריים באיכות מעולה אשר פועלים להגמשה, חיזוק וחיטוי העור – וגם לבישום. ייחודיות המוצרים היא בעובדה שהמוצרים 100% טבעיים.
שכבת העור החיצונית בגופינו, הנקראת השכבה הקרנית, עשוים תאים מכילי חלבון בשם קרטין – התאים קשורים וצמודים זה לזה ויוצרים שכבה אטימה למים – ואילו שמנים טבעיים נספגים בעור באופן טבעי ומכאן שמוצרי מסיק הינם בעצם 100% חומר פעיל.

מוצרי מסיק מזינים את העור ואינם פוגעים בגוף. השימוש בחומרי גלם איכותיים וטהורים הופכים את מוצרי מסיק למוצרי קוסמטיקה איכותית, מפנקת וטבעית – ללא פשרות!

כל המוצרים שלנו באישור משרד הבריאות.
המפעל עובד תחת מערכת ניהול C-GMP 2007:ISO 22716

ערך מוסף

היתרונות של מוצרי מסיק